Premiery piwne – z zapartym tchem czeka na nie każdy miłośnik piwa. Tylko czym są i czego należy się na nich spodziewać? A przede wszystkim dlaczego są organizowane?

Premiery piwne, czyli ogłaszanie nowego piwa

W przeciwieństwie do piw koncernowych, premiera nowego piwa to dla browaru wielkie wydarzenie – nie zaś tylko ułożenie piw na półkach. Dlatego też we współpracy z pubami i piwiarniami organizowane są premiery piwne. Na imprezach tego typu można nie tylko spróbować najnowszej propozycji od browaru, ale również kupić kilka dostępnych piw ze wcześniejszej oferty. Należy mieć na uwadze to, że piwa kraftowe powstają z myślą o tym, aby miłośnicy piwa spróbowali nowych smaków. Dlatego też na premierach piwnych, oprócz piwa, pojawiają się sami piwowarzy, dzięki czemu można z nimi porozmawiać na temat sztuki warzenia piwa, wymienić spostrzeżenia na temat marki lub też po prostu przekazać swoją opinię zarówno na temat premierowego, jak i wcześniejszych piw.

Premiery piwne Doctor Brew

Premiery piwne Doctor Brew odbywały się nie tylko we Wrocławiu, w którym rozpoczęła się historia naszej marki, ale także w wielu miejscach na terenie całej Polski. Smak Sorachi Ace Single Hop IPA pierwszy raz można było poznać w Krakowie, premiera Lemon Drop Single Hop IPA zaniosła nas do Rzeszowa, a piwa Simcoe Session IPA i Citra Session IPA jako pierwsze zawitały w Białystoku.

Na premierach Doctor Brew oprócz piw najwyższej jakości często można spotkać najsłynniejszego blogera i krytyka piwnego w Polsce, Tomasza Kopyrę, którego słowa „Tu Tomek Kopyra z blogu blog.kopyra.com” zna chyba każdy miłośnik piwa w naszym kraju. Nie brakuje również pięknych kobiet, które umilają każdą premierę piwa Doctor Brew

 

Chcesz wiedzieć, kiedy odbywają się premiery piwne od Doctor Brew? Zapraszamy na naszą stronę internetową, dzięki której zawsze będziesz poinformowany na bieżąco o najnowszych wydarzeniach, związanych z nasza marką!

0 0 0
Wczytywanie...